Hair Intense Serrum

Sensacja w branży kosmetycznej

 • Zatrzymaj wypadanie włosów i łamliwość paznokci
 • Napraw uszkodzoną strukturę
 • Stymuluj zdrowy wzrost włosów
!
Uwaga!

Pozostało tylko

0 0 0
310 pln
155 pln

Wygląd – to nie tylko o zdrowiu

 • Nie ma już pewności siebie?
 • Martwisz się o paznokcie i włosy?
 • Płeć przeciwna pozbawia cię uwagi?

Rozwiązaniem jest Hair Intense Serrum

Zdrowe paznokcie, długie rzęsy, piękne brwi i gęste włosy - to nie sen, ale rzeczywistość!

Aktywne składniki kapsułek:

 • stymulują wzrost włosów
 • poprawiają metabolizm na poziomie komórkowym
 • wzbogacają płytkę paznokcia wapniem

Magiczna serum istnieje

Opinia eksperta

„Pokaż mi włosy i ręce - a powiem ci, jak żyjesz”

Paznokcie i włosy są wskaźnikiem naszego zdrowia. Zazwyczaj jako pierwsi reagują na stres, zaburzenia hormonalne, choroby, niezdrową dietę ... I jeśli kobiety od zawsze interesowały się problemem wypadania włosów i łamliwych paznokci, to dziś zaczęli mnie odwiedzać także mężczyźni. I słusznie, dbanie o siebie nikomu jeszcze nie zaszkodziło. Na szczęście teraz przemysł cieszy się z ogromnego arsenału zabiegów - od mezoterapii po domowe metody. Ale najskuteczniejsze jest oczywiście rozwiązanie problemu od wewnątrz, jak w przypadku kapsułek Hair Intense Serrum. Zawierają tajny składnik, który działa na „śpiące” mieszki włosowe. Dlatego z jednej strony powstrzymujemy wypadanie włosów, a z drugiej aktywujemy ich wzrost. Ponadto składnik ten wzbogaca płytkę paznokcia o przydatne substancje, które przyczyniają się do wzrostu paznokci i zapobiegają ich złuszczaniu.

Marianna Kalabin
trycholog/kosmetolog, 25 lat doświadczenia

Oni już zobaczyli efekt po Hair Intense Serrum

Zofia, 28 lat

Ciągle chodzę na rzęsy i permanentny tatuaż brwi. Szczerze mówiąc, drogo i już mam tego dość. Chciałam naturalności. Całą noc spędziłam przed komputerem, szukając jakichkolwiek preparatów dla gęstych brwi i rzęs. I zupełnie przypadkiem weszłam na forum dla kobiet, gdzie znalazłam Hair Intense Serrum. Nie spodziewałam się takiego wyniku. W ciągu dwóch tygodni zauważyłam, że rzęs było znacznie więcej. A po miesiącu moja specjalistka od brwi zadzwoniła do mnie i zapytała, kiedy do niej zajrzę. Odpowiedziałam, że nie będę już tatuować brwi, mam swoje idealne. Była oczywiście bardzo zaskoczona, ponieważ wiedziała, że ​​mam trzy włoski. Teraz czuję się jak wspaniale! W pracy koledzy nie pozwalają mi spokojnie przejść. Wygląda na to, że wkrótce wyjdę za mąż!

Paweł, 53 lata

Możecie być zaskoczeni, ale każdy mężczyzna bardzo boi się utraty włosów. W końcu albo na zero, albo hańba, i przeczesywanie włosów w brakujące miejsca. Już dawno zrozumiałem, że Bruce Willis ze mnie żaden i problem należy rozwiązać inaczej. Połykałem witaminy i kupowałem wszelkiego rodzaju spraye ... Niestety nie pomogło. Moja żona jest bardzo piękną kobietą i obok niej nie czuje się wyjątkowo pewnie. Zauważyła mój stan i pewnego wieczoru wróciła do domu z pracy z opakowaniem Hair Intense Serrum. Nie wiem, skąd dowiedziała się o tym środku, ale to naprawdę działa! Mam typową męską fryzurę, więc zmiany są natychmiast zauważalne. Zamiast wszystkich łysych miejsc zaczęły rosnąć włosy, i to nawet bardzo mocne! Wkrótce u ojca urodziny i trzeba będzie i jego pocieszyć.

Artur, 25 lat

Witajcie! Zacznę z tego że nie mam poważnych problemów z paznokciami i włosami. Ale - pracuję jako model i dlatego muszę wyglądać idealnie. Zawsze szukam idealnych produktów do pielęgnacji. Jakoś życie zaprowadziło mnie na tę stronę i po przeczytaniu o Hair Intense Serrum postanowiłem spróbować, bo chyba gorzej nie będzie. Ale jest po prostu świetnie! Zauważyłem, że moje paznokcie są teraz mocniejsze. Ciągle dotykam włosów, teraz są takie miękkie i jedwabiste. A dziewczyny z mojej agencji już mnie zamęczyli pytaniami na temat tych kapsułek. Oczywiście wysyłam tu wszystkich - na innych stronach mogą być podróbki. I czas już zacząć brać pieniądze za taką reklamę! =) Ogólnie rzecz biorąc, nie krępujcie się zamawiać, zwłaszcza, że ​​często są tu rabaty.

Iwona, ​​21 lat

Trudno być zadbaną blondynką, kiedy urodziłam się brunetką. Moje przygody zaczęły się 2 lata temu, kiedy postanowiłam radykalnie zmienić swój wizerunek. Mój stylista długo mnie odradzał od tego przedsięwzięcia, mówiąc, włosy i tak nie są w najlepszym stanie. Ale byłam nieubłagana - właśnie zerwałam z facetem i chciałam bardzo się zmienić i pokazać, kogo stracił. W rezultacie po kilku sesjach zostałam piękną blondynką, ale przepowiednia się sprawdziła i włosy mi po prostu się posypały. Były wszędzie - na dywanie, w łazience, i nawet w jedzeniu. Mama się zmartwiła i zaczęła mnie wozić po lekarzach. I dzięki doktor Oliwii, jako jedyna doradziła mi dobre lekarstwo - serum Hair Intense Serrum. Po miesiącu nie poznałam siebie. Po pierwsze, moje włosy wyglądały idealnie, a po drugie, wreszcie wyrosły mi idealne brwi. Jestem zachwycona! Minęło pół roku, ale nadal zażywam Hair Intense Serrum raz w miesiącu, zapobiegawczo. Dziewczyny w szoku, kiedy udało mi się wyhodować takie gęste rozjaśnione włosy i wogóle wyglądać tak fajnie. Szczerze mówię im o Hair Intense Serrum, bo przecież nie szkoda mi.

Katarzyna, 46 lat

W moim wieku pielęgnacja włosów jest bardziej koniecznością niż zabawą. Był moment, kiedy machnęłam ręką i zaczęłam nosić perukę. Spotkałam starą przyjaciółkę, więc po wymianie pozdrowieniami zaczęła wychwalać moją fryzurę. Zrobiło mi się głupio, wydawało się to niby miłe, ale mojej zasługi w tym nie ma. Niechętnie przyznałam, że ​​moje prawdziwe włosy wolały by wyglądać lepiej. Była bardzo zaskoczona, że ​​nie próbowałam Hair Intense Serrum, ponieważ jej fryzjer już dawno doradził jej jako najskuteczniejszy środek. Podobno, wzmacnia i stymuluje wzrost nowych. Nawiasem mówiąc, moja przyjaciółka wyglądała wspaniale, więc w domu od razu weszłam na tę stronę i zamówiłam. Używam go tylko przez 2 tygodnie, ale już zauważam, że na grzebieniu zamiast garści - 2-3 włosy, tak jak powinno być. Będę kontynuować!

Zostawić opinię

Dostawa Hair Intense Serrum - bez zbliżeniowa i bezpieczna

 • 1

  Wypełnij formularz

 • 2

  Omów szczegóły dostawy z naszym konsultantem

 • 3

  Zapłać za towar przy odbiorze. Używaj kapsułek zgodnie z instrukcją

Hair Intense Serrum

Sensacja w branży kosmetycznej

 • Zatrzymaj wypadanie włosów i łamliwość paznokci
 • Napraw uszkodzoną strukturę
 • Stymuluj zdrowy wzrost włosów
!
Uwaga!

Pozostało tylko

0 0 0

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ

310 pln
155 pln

Galaxy Trade LTD

16 George street, London, UK. skype: Galaxy-trade, email: Galaxy-trade2000@gmail.com